Strony internetowe Zielona Góra, Żary

Strony responsywne

Strony dopasowują się do każdego ekranu

Indywidualne projekty

Oryginalność i niepowtarzalność projektu stron WWW

Modułowa budowa

Możliwość dowolnej rozbudowy i konfiguracji stron

Szybkie serwery

Strony szybko się otwierają na każdym urządzeniu

Dzisiaj nowoczesna strona internetowa to strona responsywna, to znaczy taka która jest czytelna na wszystkich urządzeniach mobilnych i stacjonarnych. Taka strona WWW jest dostępna do wygodnego przeglądania i wygląda tak samo atrakcyjnie na wszystkich urządzeniach, zarówno na komputerach stacjonarnych, laptopach jak i tabletach i smartfonach. Technologia RWD będzie wyznacznikiem dostępności stron WWW na następne lata. Polecamy przejść na nowoczesne rozwiązania już teraz, umożliwiając swoim klientom swobodny i wygodny dostęp do treści na Państwa stronie internetowej.

Tworzymy nowoczesne strony internetowe posiadające intuicyjną nawigację, nowoczesny design w charakterze odpowiadający waszej działalności. Wykonujemy skuteczne witryny internetowe! Witryny które przynoszą wymierne korzyści, prestiż i pełną satysfakcję. Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem i tworzeniem responsywnych stron internetowych - stron automatycznie dopasowujących się do każdego typu urządzenia.

Już około 70% internautów korzysta z urządzeń mobilnych, zamów stronę responsywną aby Twoi klienci mieli łatwy dostęp to informacji na Twojej stronie.

Jak sprawdzić czy moja strona jest przyjazna dla urządzeń mobilnych?

Google udostępnia oprogramowanie, dzięki któremu możemy w prosty i szybki sposób uzyskać odpowiedź na pytanie czy nasza strona jest przyjazna dla urządzeń mobilnych.

Google udostępnia oprogramowanie, dzięki któremu możemy w prosty i szybki sposób uzyskać odpowiedź na pytanie czy nasza strona jest przyjazna dla urządzeń mobilnych

Nasze strony internetowe posiadają panel administracyjny dzięki czemu możesz samodzielnie wprowadzać zmiany na swojej stronie.

 

Wybrane cechy naszych stron WWW:

Responsywność

Responsywność stron internetowych jest standardem od kilku lat, szczególnie teraz gdy wielu klientów korzysta z urządzeń przenośnych (mobilnych) przeglądając strony internetowe, także panel administracyjny jest w pełni responsywny co ułatwia zarządzanie stroną podczas wyjazdu, na przykład korzystając z tableta lub smartfona.

Nawigacja

Łatwa nawigacja na stronie internetowej pozwala waszym klientom na szybkie dotarcie do szukanych informacji, jest to jedna z kluczowych spraw jeżeli chodzi o dostępność treści dla waszego klienta- najpóźniej po drugim kliknięciu na odnośniki na stronie internetowej powinnyśmy odszukać potrzebnych informacji. W zależności od potrzeb możemy zastosować tzw. Megamenu umożliwiające odszukanie informacji już po pierwszym kliknięciu w odnośnik menu. Menu w urządzeniach mobilnych może być zaopatrzone w funkcje gestów umożliwiając użytkownikom odsłonięcie menu jednym ruchem palca i przejście do dalszych informacji.

Edytor - łatwa edycja treści.

Łatwa edycja treści to wygodna praca a także szybka nauka zarządzania stroną. Edytor pozwala na swobodne tworzenie treści, umieszczanie tabel, formatowanie tekstu, wstawianie znaków specjalnych, umieszczanie pojedynczych zdjęć lub umieszczanie galerii wewnątrz artykułów, umieszczanie plików do pobrania i wiele innych...

Kopie bezpieczeństwa - Bezpieczeństwo i wygoda.

Strony internetowe wykonane przez naszą firmę zaopatrzone są w komponent przeznaczony do tworzenia kopii bezpieczeństwa, najważniejsze w tym jest to, że te kopie tworzone są w formie pakietów instalacyjnych umożliwiając łatwe odtworzenie strony, lub przeniesienie na inny serwer w przeciągu kilku minut.

Strony internetowe wykonujemy na bazie jednego z najlepszych systemów CMS, co gwarantuje wysoką jakość i bezpieczeństwo danych a także stały rozwój i darmowe aktualizacje Systemu CMS - bez ograniczenia czasowego.

Zobacz więcej:

Wycena stron www online

Optymalizacja i pozycjonowanie stron WWW

Procedury w tworzeniu stron internetowych

 

Strony internetowe szyte na miarę Twojego biznesu

  • Zacznij od jednego ze sposobu kontaktu, wydaje się, że najprościej jest zadzwonić, tel.: 606 175 105 albo wysłać wiadomość sms z prośbą o oddzwonienie w wygodnym czasie. Można także wysłać wiadomość e-mail na adres biuro@dery.pl lub wysłać wiadomość z formularza kontaktowego na naszej stronie, odpowiemy nie później niż w ciągu godziny.
  • Opracowaliśmy procedury ułatwiające organizację realizacji zleceń, dlatego każda praca przebiega zgodnie z przyjętymi założeniami, a poszczególne etapy pracy nad Państwa zleceniem są logiczne i właściwie poukładane. Każde zlecenie poprzedzamy podpisaniem umowy.
  • Zanim zaczniemy współpracę, zapytaj o cenę. Przygotowujemy wyceny bezpłatnie, każda przygotowana przez nas wycena jest ważna przez 14 dni - w tym czasie należy się z nami skontaktować, jeżeli tą cenę chcesz zachować.

Tel.: 606 175 105 (od 8:00 do 21:00)
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gościmy teraz

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.