Jeśli nigdy nie zajmowałeś się obsługą strony internetowej ponieważ nie masz na to czasu, możesz powierzyć zadanie prowadzenia Twojej strony nam. Oferowany przez nas outsourcing internetowy pozwoli Ci skupić się na najistotniejszych elementach związanych z zarządzaniem Twoją Firmą czy skuteczniejszą walką z konkurencją.

Nasza oferta

Zajmiemy się wszystkim, co związane jest z Twoją działalnością w Internecie, począwszy od zakupu domeny internetowej czy serwera, stworzenia projektu strony, jego wdrożenia aż po aktualizację i utrzymanie całej zawartości Twojej witryny.

Zapraszamy do kontaktu.

 

Zobacz jakie są zalety outsourcingu:

Strony internetowe szyte na miarę Twojego biznesu

  • Zacznij od jednego ze sposobu kontaktu, wydaje się, że najprościej jest zadzwonić, tel.: 606 175 105 albo wysłać wiadomość sms z prośbą o oddzwonienie w wygodnym czasie. Można także wysłać wiadomość e-mail na adres biuro@dery.pl lub wysłać wiadomość z formularza kontaktowego na naszej stronie, odpowiemy nie później niż w ciągu godziny.
  • Opracowaliśmy procedury ułatwiające organizację realizacji zleceń, dlatego każda praca przebiega zgodnie z przyjętymi założeniami, a poszczególne etapy pracy nad Państwa zleceniem są logiczne i właściwie poukładane. Każde zlecenie poprzedzamy podpisaniem umowy.
  • Zanim zaczniemy współpracę, zapytaj o cenę. Przygotowujemy wyceny bezpłatnie, każda przygotowana przez nas wycena jest ważna przez 14 dni - w tym czasie należy się z nami skontaktować, jeżeli tą cenę chcesz zachować.

Tel.: 606 175 105 (od 8:00 do 21:00)
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gościmy teraz

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.