Pozycjonowanie stron polega na zastosowaniu szeregu zabiegów mających na celu umieszczenie danej strony na jak najwyższej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Dzięki temu wpisując słowo określające szukany produkt lub usługę w wyszukiwarce, można łatwo znaleźć stronę zawierającą te informacje.

Jak to działa?

Jeżeli masz zakład fryzjerski w Zielonej Górze to będą to między innymi takie słowa: „fryzjer Zielona Góra”, „zakład fryzjerski Zielona Góra”.

Potencjalny klient szukając zakładu fryzjerskiego w Zielonej Górze wpisze w wyszukiwarce internetowej prawdopodobnie takie słowa: „zakład fryzjerski Zielona Góra”.

Wyszukiwarka przeszukując strony internetowe pod kątem wpisanych słów kluczowych wyświetli wykaz stron zawierających te słowa. Będzie to między innymi twoja strona WWW.

W ten sposób klient zdobędzie potrzebne informacje, teraz może zadzwonić i umówić się na wizytę.

Optymalizacja stron internetowych

Optymalizacja stron WWW pod kątem wyszukiwarek internetowych jest pierwszym krokiem do pozycjonowania strony. W niektórych przypadkach sama optymalizacja strony przyczynia się do znacznej poprawy pozycji na interesujące nas słowa kluczowe. Dlatego jeżeli mówimy o pozycjonowaniu strony w pierwszej kolejności mamy na myśli optymalizację.

Procedury przy optymalizacji strony

 1. Określamy cele:
  1. wybór słów kluczowych
  2. analiza strony internetowej pod kątem seo
  3. optymalizacja strony internetowej:
   • Responsywność strony
   • Analiza strony przez Google Analytics, SEO soft
   • Nowe teksty lub korekta starych tekstów z zastosowaniem słów kluczowych
   • Linki wewnątrz strony
  4. Linki zewnętrzne

SEO soft - program do określania pozycji strony dla danych słów kluczowych, generowanie raportów
Google Analytics - internetowe narzędzie do analizy statystyk serwisów WWW, udostępniane przez firmę Google

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt.

 

Strony internetowe szyte na miarę Twojego biznesu

 • Zacznij od jednego ze sposobu kontaktu, wydaje się, że najprościej jest zadzwonić, tel.: 606 175 105 albo wysłać wiadomość sms z prośbą o oddzwonienie w wygodnym czasie. Można także wysłać wiadomość e-mail na adres biuro@dery.pl lub wysłać wiadomość z formularza kontaktowego na naszej stronie, odpowiemy nie później niż w ciągu godziny.
 • Opracowaliśmy procedury ułatwiające organizację realizacji zleceń, dlatego każda praca przebiega zgodnie z przyjętymi założeniami, a poszczególne etapy pracy nad Państwa zleceniem są logiczne i właściwie poukładane. Każde zlecenie poprzedzamy podpisaniem umowy.
 • Zanim zaczniemy współpracę, zapytaj o cenę. Przygotowujemy wyceny bezpłatnie, każda przygotowana przez nas wycena jest ważna przez 14 dni - w tym czasie należy się z nami skontaktować, jeżeli tą cenę chcesz zachować.

Tel.: 606 175 105 (od 8:00 do 21:00)
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gościmy teraz

Odwiedza nas 65 gości oraz 0 użytkowników.