Witamy w Programie Partnerskim

Proponujemy Państwu skorzystanie z programu partnerskiego, dzięki któremu można powiększyć swoje dochody. Partnerem może zostać zarówno osoba fizyczna jak i firma.

Zapraszamy do współpracy osoby pełnoletnie, będące obywatelami Polski. Szczególnie zachęcamy do współpracy osoby mające rozległe kontakty z tytułu wykonywanego zawodu, osoby z łatwością nawiązujące kontakty itp.

Wypłacane prowizje wynoszą do 28% od zrealizowanego zlecenia*.

Kiedy otrzymasz prowizję?

Prowizja jest wypłacana Partnerowi na następny dzień od chwili otrzymania przez Dery.pl zapłaty od Klienta.

Jak można przystąpić do Programu?

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy lub zadzwonić 606 175 105.

Jeżeli posiadasz własną stronę WWW:

Możesz zamieścić na niej elementy reklamujące serwis Dery.pl. Oczywiście nie ma takiego obowiązku. Jednak jeżeli zamieścisz takie elementy na swojej stronie (przynajmniej jeden) i w ten sposób Klient z Twojej strony WWW trafi do nas, to też otrzymasz prowizję tak jak byś osobiście temu Klientowi polecił nasze usługi.

Strony internetowe szyte na miarę Twojego biznesu

  • Zacznij od jednego ze sposobu kontaktu, wydaje się, że najprościej jest zadzwonić, tel.: 606 175 105 albo wysłać wiadomość sms z prośbą o oddzwonienie w wygodnym czasie. Można także wysłać wiadomość e-mail na adres biuro@dery.pl lub wysłać wiadomość z formularza kontaktowego na naszej stronie, odpowiemy nie później niż w ciągu godziny.
  • Opracowaliśmy procedury ułatwiające organizację realizacji zleceń, dlatego każda praca przebiega zgodnie z przyjętymi założeniami, a poszczególne etapy pracy nad Państwa zleceniem są logiczne i właściwie poukładane. Każde zlecenie poprzedzamy podpisaniem umowy.
  • Zanim zaczniemy współpracę, zapytaj o cenę. Przygotowujemy wyceny bezpłatnie, każda przygotowana przez nas wycena jest ważna przez 14 dni - w tym czasie należy się z nami skontaktować, jeżeli tą cenę chcesz zachować.

Tel.: 606 175 105 (od 8:00 do 21:00)
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gościmy teraz

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.