Fotografia wizerunkowa Zielona Góra

Budowanie wizerunku jest podstawowym elementem praktyki biznesowej i politycznej a profesjonalna fotografia biznesowa stanowi jej pierwszy krok. Fotografia wizerunkowa stosowana jest we wszelkich materiałach marketingowych, prasowych, ulotek, plakatach wyborczych, ulotkach i wizytówkach podczas kampanii wyborczych. Posiadanie fotografii biznesowej jest częścią indywidualnego profesjonalizmu jak i profesjonalizmu Twojego biznesu.

Oferta ta, kierowana jest głównie do właścicieli i dyrektorów przedsiębiorstw, do kandydatów w wyborach parlamentarnych i samorządowych, aktorów ludzi kultury, sztuki i nauki... Ważnymi obszarami fotografii wizerunkowej jest portret biznesowy promujący i podnoszący prestiż firmy ale także portret rodzinny w przypadku kampanii wyborczej.

Strony internetowe szyte na miarę Twojego biznesu

  • Zacznij od jednego ze sposobu kontaktu, wydaje się, że najprościej jest zadzwonić, tel.: 606 175 105 albo wysłać wiadomość sms z prośbą o oddzwonienie w wygodnym czasie. Można także wysłać wiadomość e-mail na adres biuro@dery.pl lub wysłać wiadomość z formularza kontaktowego na naszej stronie, odpowiemy nie później niż w ciągu godziny.
  • Opracowaliśmy procedury ułatwiające organizację realizacji zleceń, dlatego każda praca przebiega zgodnie z przyjętymi założeniami, a poszczególne etapy pracy nad Państwa zleceniem są logiczne i właściwie poukładane. Każde zlecenie poprzedzamy podpisaniem umowy.
  • Zanim zaczniemy współpracę, zapytaj o cenę. Przygotowujemy wyceny bezpłatnie, każda przygotowana przez nas wycena jest ważna przez 14 dni - w tym czasie należy się z nami skontaktować, jeżeli tą cenę chcesz zachować.

Tel.: 606 175 105 (od 8:00 do 21:00)
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gościmy teraz

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.