Fotografia reklamowa Zielona Góra

Zdjęcia katalogowe produktów, zdjęcia aranżowane, zdjęcia potraw, zdjęcia portretowe, zdjęcia mody w studiu i plenerze. Nasze zdjęcia zamawiane są głównie przez firmy reklamowe, przedsiębiorstwa i instytucje, zobacz przykładowe realizacje.  Zdjęcia te są wykorzystywane do celów reklamowych takich jak druk kalendarzy, katalogów, folderów, reklamy prasowej i do stron internetowych. Cennik fotografii reklamowej - można zapoznać się z orientacyjnymi cenami na usługi fotograficzne. Ostateczną cenę zawsze ustalamy indywidualnie. Wpływ na cenę mają takie czynniki jak stopień trudności wykonania zdjęcia, terminy, ilości jednorazowo zamawianych zdjęć, koszt wynajęcia modelek/ modeli, koszty noclegu itd. Przejdź do cennika fotografii reklamowej.

 

Zdjęcia sferyczne

Niezwykłe obrazy w zwykłym otoczeniu!

Skorzystaj z profesjonalnej usługi, zaskocz wszystkich interaktywnymi zdjęciami. Ten rodzaj zdjęć obejmuje pełne 360 stopni w każdym kierunku, takie zdjęcia nazywane są również jako Panoramy Sferyczne . Takie zdjęcia pozwalają na sterowanie widokiem, przybliżanie i oddalanie.

Kursorem myszki wskaż wybrane zdjęcie, przytrzymaj lewy przycisk myszki i przesuwaj w tym kierunku w którym chcesz przesunąć zdjęcie, aby przybliżyć lub oddalić obraz użyj rolki w myszce.

Zdjęcia w przygotowaniu...

Zdjęcia obrotowe 360°

Wykonujemy interaktywne zdjęcia 3D obiektów, Zdjęcia małych obiektów wykonanych w studiu fotograficznym a także dowolnego obiektu w terenie, na przykład samochód, pomnik, budynek itp. Na zdjęciu interaktywnym obiektem można obracać w prawo, lewo, do góry i w duł, sfotografowany obiekt można przybliżać i oddalać. Tu możliwości są bardzo duże, na przykład można sfotografować obiekt składający się z wielu szczegółów tak że oglądamy cały obiekt a po kliknięciu na dany szczegół oglądany ten szczegół jako osobny obiekt.

Przykładowe zdjęcie

 

Uwaga: użyj myszki aby obrócić owieczkę, albo użyj zielonych strzałek na dole zdjęcia.

Strony internetowe szyte na miarę Twojego biznesu

  • Zacznij od jednego ze sposobu kontaktu, wydaje się, że najprościej jest zadzwonić, tel.: 606 175 105 albo wysłać wiadomość sms z prośbą o oddzwonienie w wygodnym czasie. Można także wysłać wiadomość e-mail na adres biuro@dery.pl lub wysłać wiadomość z formularza kontaktowego na naszej stronie, odpowiemy nie później niż w ciągu godziny.
  • Opracowaliśmy procedury ułatwiające organizację realizacji zleceń, dlatego każda praca przebiega zgodnie z przyjętymi założeniami, a poszczególne etapy pracy nad Państwa zleceniem są logiczne i właściwie poukładane. Każde zlecenie poprzedzamy podpisaniem umowy.
  • Zanim zaczniemy współpracę, zapytaj o cenę. Przygotowujemy wyceny bezpłatnie, każda przygotowana przez nas wycena jest ważna przez 14 dni - w tym czasie należy się z nami skontaktować, jeżeli tą cenę chcesz zachować.

Tel.: 606 175 105 (od 8:00 do 21:00)
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gościmy teraz

Odwiedza nas 224 gości oraz 0 użytkowników.