Fotografia

Fotografia reklamowa Zielona Góra

Zdjęcia katalogowe produktów, zdjęcia aranżowane, zdjęcia potraw, zdjęcia portretowe, zdjęcia mody w studiu fotograficznym i plenerze. Nasze zdjęcia zamawiane są głównie przez firmy reklamowe, przedsiębiorstwa i instytucje.  Zdjęcia te są wykorzystywane do celów reklamowych takich jak druk kalendarzy, katalogów, folderów, reklamy prasowej i do stron internetowych.

Fotografia wizerunkowa Zielona Góra

Budowanie wizerunku jest podstawowym elementem praktyki biznesowej i politycznej a profesjonalna fotografia biznesowa stanowi jej pierwszy krok. Fotografia wizerunkowa stosowana jest we wszelkich materiałach marketingowych, prasowych, ulotek, plakatach wyborczych, ulotkach i wizytówkach podczas kampanii wyborczych. Posiadanie fotografii biznesowej jest częścią indywidualnego profesjonalizmu jak i profesjonalizmu Twojego biznesu.

Organizujemy szkolenia w zakresie fotografii reklamowej i użytkowej. Organizowane szkolenia są indywidualne (nie grupowe).
Tematy szkoleń:

Fotografia reklamowa studyjna

  • Organizacja planu zdjęciowego 
  • Fotografia szkła
  • Zdjęcia butelek
  • Fotografia potraw

Tel.: 606 175 105 (od 8:00 do 21:00)
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gościmy teraz

Odwiedza nas 80 gości oraz 0 użytkowników.