Fotografia reklamowa Zielona Góra

Zdjęcia katalogowe produktów, zdjęcia aranżowane, zdjęcia potraw, zdjęcia portretowe, zdjęcia mody w studiu fotograficznym i plenerze. Nasze zdjęcia zamawiane są głównie przez firmy reklamowe, przedsiębiorstwa i instytucje.  Zdjęcia te są wykorzystywane do celów reklamowych takich jak druk kalendarzy, katalogów, folderów, reklamy prasowej i do stron internetowych.

Fotografia wizerunkowa Zielona Góra

Budowanie wizerunku jest podstawowym elementem praktyki biznesowej i politycznej a profesjonalna fotografia biznesowa stanowi jej pierwszy krok. Fotografia wizerunkowa stosowana jest we wszelkich materiałach marketingowych, prasowych, ulotek, plakatach wyborczych, ulotkach i wizytówkach podczas kampanii wyborczych. Posiadanie fotografii biznesowej jest częścią indywidualnego profesjonalizmu jak i profesjonalizmu Twojego biznesu.

Oferta ta, kierowana jest głównie do właścicieli i dyrektorów przedsiębiorstw, do kandydatów w wyborach parlamentarnych i samorządowych, aktorów ludzi kultury, sztuki i nauki... Ważnymi obszarami fotografii wizerunkowej jest portret biznesowy promujący i podnoszący prestiż firmy ale także portret rodzinny w przypadku kampanii wyborczej.

Organizujemy indywidualne szkolenia w zakresie fotografii reklamowej, użytkowej i portretowej.
Tematy szkoleń:

Fotografia reklamowa studyjna

  • Organizacja planu zdjęciowego 
  • Fotografia szkła
  • Fotografia potraw